PUCHAR POLSKI KOBIET

Puchar Polski Kobiet - Kraków 2011

Łącka najlepsza w Krakowie. Czupryńska cały czas na prowadzeniu.

W ostatnią niedzielę w Krakowie rozegrane zostały trzecie w tym sezonie zawody z cyklu Pucharu Polski Kobiet. W klubie „Break" nasze najlepsze panie rywalizowały w 8-bil.

Zwyciężczynią została Izabela Łącka (Falcon Sosnowiec), która w finale pokonała 4:2 liderkę rankingu - Oliwię Czupryńską z drużyny TVsports.pl Nosan II Kielce. Na najniższym stopniu podium stanęły Ewa Kwiatkowska (Hades Poznań) i Karolina Pikul (Ósemka Rzeszów).

W klasyfikacji generalnej na sezon 2011 cały czas prowadzi Oliwia Czupryńska. Drugie miejsce zajmuje Karolina Pikul a trzecie Kinga Stawarz. Na czwartą pozycję wskoczyła Iza Łącka, która do drugiej Karoliny ma już tylko 4 punkty straty.

W rozgrywkach Pucharu Polski Kobiet czeka nas teraz wakacyjna przerwa. Czwarty turniej tego cyklu rozegrany zostanie dopiero 25 września w Wałbrzychu.