b i l a r d o w y

SPORT SENIORÓW

Sezon 2024 Seniorów rozpoczęty!

W miniony weekend odbył się pierwszy tegoroczny zlot Starszaków

Pierwsze zwycięstwo na swoim koncie zanotował Mistrz Europy w 10 bil Dominik Zając, pokonując drugiego z naszych Mistrzów Tomasza Bąka 5:2. Trzecie miejsce w sobotnim Pucharze zdobyli Adam Kiernicki i Adam Polak. Dla tego ostatniego było pierwszy sukces w karierze Oldboy.

Finał Pucharu Polski w odmianę 9 bil, kategoria 55+ padł łupem Mirosława Ziętarskiego. Srebrne podium dla Henryka Konczali a z trzecich miejsc cieszyli się Piotr Domański i Paweł Gawlikowski.

W niedzielnym finale w odmianę 10 bil nasi Mistrzowie zamienili się miejscami na podium i to Tomasz Bąk uniósł do góry puchar zwycięzcy. Nagrody „pocieszenia" za trzecie miejsca otrzymali Roman Wasilewski i Sebastian Ryłko.

W kategorii starszej, mocno rozpędzony Paweł Gawlikowski pokonał Artura Dziechciarskiego. Puchary za trzecie miejsca wywalczyli Mirek Ziętarski i Krzysztof Doroszkiewicz.

Radości w sobotę i niedzielę mogło być więcej, jednak nikomu nie udało się rozbić JackPota. Na kolejnych zawodach będzie jeszcze ciekawiej :)

Podziękowania dla Grzesia Kowalczyka, za zwiększenie Puli, dla zespołu obsługi za ciężką pracę, dla Mai Kowalik za sprawne prowadzenie zawodów.

Wszystkim dziękuję za uczestnictwo i do zobaczenia już za miesiąc.