P
o
l
s
k
i
Z
w
i
ą
z
e
k
b
i
l
a
r
d
o
w
y
START
ZWIĄZEK
O Związku
Zarząd
Komisje
Zawodnicy
Kluby
Trenerzy, instruktorzy, sędziowie
Wyniki turniejów
Regulaminy
Przepisy gry
Materiały szkoleniowe
Kontakt
KADRA NARODOWA
Mężczyzn
Kobiet
Juniorów
Juniorek
Seniorów
Osób Niepełnosprawnych
Karambol
KALENDARZ
RANKINGI
Open
Open Kroczący
Kobiet
Juniorów
Juniorek
Seniorów
LIGA
Bilardowa Ekstraklasa
I Liga
II Liga
TURNIEJE
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Juniorów
Mistrzostwa Polski Amatorów
GPP Pol-Tour
Puchar Polski Kobiet
Seniorzy
Junior Tour
Mistrzostwa Polski UKS
Mistrzostwa Polski Biznesu
Niepełnosprawni
PROGRAMY PZBil
Bilard Sportem Wszystkich
Akademia Bilardowa
Centrum ERG Bieruń
MEDIA
Bilard na żywo
Bilard w SPORTKLUB
Ranking JuniorTour Chłopców Sezonu 2024 - grupa starsza
Ranking JuniorTour Chłopców Open Sezonu 2024
Ranking JuniorTour Dziewcząt Open Sezonu 2024
Ranking JuniorTour Chłopców Sezonu 2024 - grupa młodsza
2024 - aktualny
2023
#
Zawodnik
Klub/miasto
Rocznik
1
8
2
3
4
PKT
1
Leon Kukuś
MUKS IKS Tarnów
2008
100
-
-
-
100
2
Wojciech Głąb
Fair Play II Jaworzno
2008
82
-
-
-
82
Alan Lewicki
Akademia TCF HUB Kraków
2007
82
-
-
-
82
4
Michał Wiech
Nosan TVsports Kielce
2008
76
-
-
-
76
Jacek Pietrzyk
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
2007
76
-
-
-
76
Jakub Kraupe
Fair Play II Jaworzno
2007
76
-
-
-
76
Marcin Grabiński
Nosan Sigma-Art Kielce
2008
76
-
-
-
76
Tomasz Górski
Sokólskie Stowarzyszenie Bilardowe
2008
76
-
-
-
76
Mateusz Cholewiński
Akademia Bilardowa III Rokietnica
2008
76
-
-
-
76
10
Alan Wszędybył
Nosan II Kielce
2008
70
-
-
-
70
Aleksander Oszmana
Arkadia III Tczew
2008
70
-
-
-
70
Kacper Brejski
UKS Bila Piechcin
2007
70
-
-
-
70
Szymon Kaczmarek
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
2007
70
-
-
-
70
Borys Gaćkowski
Pub Duet Tomaszów Mazowiecki
2008
70
-
-
-
70
15
Igor Lipiecki
UKS Dragon Janowiec Wielkopolski
2008
64
-
-
-
64
Jan Kołaczek
Frame III Łódź
2008
64
-
-
-
64
17
Franciszek Boczek
TCF HUB Kraków
2008
61
-
-
-
61
Adrian Tomaszewski
Akademia Bilardowa III Rokietnica
2007
61
-
-
-
61
Jędrzej Hofman
KB Akademia Bilardowa Rokietnica
2008
61
-
-
-
61
Robert Dalecki
Akademia Bilardowa Reda
2008
61
-
-
-
61
21
Eryk Świdniak
Akademia Bilardowa III Rokietnica
2007
58
-
-
-
58
Tobiasz Lisiecki
Uczniowski Klub Sportowy Pałuki Żnin
2008
58
-
-
-
58
Jacek Sulewski
Arkadia II Tczew
2007
58
-
-
-
58
Szymon Kurowski
UKS Baribal Lubin
2008
58
-
-
-
58
Franciszek Nowaczyk
KB Akademia Bilardowa Rokietnica
2008
58
-
-
-
58
Patryk Łozowicki
Sokół Brody
2008
58
-
-
-
58
Mieszko Ostrowski
TCF HUB Kraków
2007
58
-
-
-
58