SPORT SENIORÓW

Czwarty zjazd Seniorów za nami

Puchar i Mistrzostwa Polski w 8-bil w klubie Strefa Łódź

Piękna pogoda i długi majówkowy weekend sprawiły, iż na starcie minionych zawodów Oldboya stanęło niespełna 70 zawodników. Spośród nich najlepiej zaprezentowali się reprezentanci Metal Fach Sokółka: Dominik Zając i Lech Piekarski, wygrywając swoje kategorie wiekowe. Drugie miejsca trafiły do Tomasza Malinowskiego i Andrzeja Nowaka. Trzecie miejsca w Pucharze wywalczyli Tomasz Młodziński i Maciej Trudnowski a w kategorii 55+, Mariusz Florek i Ryszard Szerechan.

Niedzielne Mistrzostwa Polski w odmianę 8-bil wygrał Krzysztof Gastman, pokonując w finale Dominika Zająca 5:2. Brązowe medale wywalczyli Mariusz Gołdyn i Jacek Wrzos. W kategorii starszej Mistrzostwa zdominował powracający po długiej przerwie Waldemar Dębski, pokonując w finale wyraźnie Ireneusza Ciocha. Brązowe medale zdobyli Maciej Guzicz i prezentujący równą formę Mariusz Florek.

Na kolejne zawody z cyklu zapraszam dopiero 29 czerwca. Tym razem zagramy w 10-bil. Jest więc trochę czasu na przygotowania.