Polska Liga Bilardowa

Zapraszmy na relację on-line z turnieju barażowego

1 grudnia 2012

Turniej repasażowy II Polskiej Ligi Bilardowej wygrali bilardziści Karambola Chorzów, wyprzedzając Metal Fach LP II Sokółka. Chorzowianie w tym turnieju byli zdecydowanie najlepsi, odnosząc 2 zwycięstwa i 1 remis. Zawodnikom z Sokółki do awansu wystarczyły 3 remisy. Te dwie ekipy zobaczymy w sobotnio-niedzielnych barażach o I ligę. Ta sztuka nie udała się dwóm pozostałym drużynom: Ósemce Rzeszów i Maximusowi Bydgoszcz. Pomimo tylko jednej porażki ( z Karambolem ) zajęli trzecią i czwartą lokatę. Świadczy to o bardzo wyrównanym poziomie trzecich drużyn we wszystkich drugoligowych grupach. Dzisiaj od godziny 10:00 kolejne emocje. Zapraszamy na relację on-line.

29 listopada 2012

W najbliższy weekend już tradycyjnie w Łodzi zakończymy sezon bilardowy w II Polskiej Lidze Bilardowej. W piątek rozegrany zostanie turniej repasażowy, w którym zagrają drużyny, które zajęły trzecie miejsca w swoich grupach. Dwie najlepsze awansują do sobotnio-niedzielnych baraży. Wtedy to dołączą do nich najlepsze ekipy II ligi, czyli te, które uplasowały się na pozycjach 1-2 w czterech drugoligowych grupach. Dwa najlepsze zespoły awansują na sezon 2013 do I ligi.

Zawody rozegrane zostaną systemem "każdy z każdym", więc czeka nas prawdziwy maraton bilardowy. Po raz pierwszy z turnieju finałowego przeprowadzona zostanie relacja on-line na stronie internetowej PZBil. Doczekaliśmy się zatem pełnej profesjonalizacji obsługi II ligi. Podczas turnieju zostaną wręczone puchary dla najlepszych drużyn oraz dla najlepszego zawodnika.