II Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych

Po pierwszym turnieju, który odbył się 25 kwietnia w Krakowie w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla dzieci Niesłyszących, kolejny turniej z cyklu również został rozegrany w tym mieście.

Uczestniczyło w nim 10 zawodników niepełnosprawnych z całej Polski, wśród nich cztery niesłyszące dziewczęta oraz nowy zawodnik niepełnosprawny na wózku inwalidzkim pan Łukasz Woźnica, reprezentujący „Mario" Mikołów. Tradycyjnie uroczystego powitania uczestników turnieju w Ośrodku dokonała dyrektor Ośrodka p. Aneta Dziewońska, Prezes UKS "317" Kraków Józef Grzyb, życząc przyjemnego pobytu oraz sukcesów na arenie sportowej. Sędzią głównym był Sławomir Wolański, Dyrektorem Turnieju -Andrzej Siejko. Rozgrywki bilardowe odbywały się w klubie „Smoki" naszego Ośrodka i przebiegały w bardzo serdecznej i sportowej atmosferze. Mecze półfinałowe i finałowe stały na bardzo wysokim poziomie i tak:

I m-ce Marcin Kubalski z Warszawy
II m-ce Patryk Gargas  - „317" Kraków
III m-ce zajęli Magdalena Wesołowska („Smoki" Kraków) oraz Filip Gałązka („317" Kraków)

Zwycięzcy otrzymali Puchary ufundowane przez Prezesa PZBil i pamiątkowe dyplomy oraz medale. Organizatorem Turnieju był UKS „317" Kraków. Całą logistyką zajęły się koleżanki z Zarządu UKS „317" E. Cichocka i B.Szczęśniak. Serdeczne podziękowania dla Sędziego Głównego zawodów pana Sławomira Wolańskiego, który dzielnie wspiera rozgrywki Grand-Prix ON. Gratulujemy udanego występu wszystkim  zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.