Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Bez niespodzianek. Marcin Kubalski wygrał w dwie odmiany.

W Kieleckim Centrum Bilardowym zakończyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych. Zarówno w odmianie "8" jak i "9-bil" zwyciężył Marcin Kubalski z Konsalnetu Warszawa. W "dziewiątkę" srebro wywalczyła Magdalena Wesołowska (Smoki Kraków). Brązowe medale przypadły również zawodnikom z Krakowa a byli to Patryk Gargas i Filip Gałązka.
Blisko niespodzianki było w finale 8-bil. Patryk Gargas (ostatecznie 2 miejsce) prowadził z Marcinem 2:1. Gdy gra się do 4 wygranych partii, sensacja wisiała w powietrzu. Ostatecznie jednak Kubalski zdobył kolejne trzy partie i tym samym zdobył kolejne złoto do kolekcji. Na najniższym stopniu podium znaleźli się Magdalena Wesołowka i Wojciech Gałka.

Z turnieju przeprowadzona została relacja on-line. Pełne tabele turniejowe można zobaczyć klikając poniższe liniki:
- odmiana 8-bil
- odmiana 9-bil

A już niebawem na stronie www.tvsports.pl będzie można zobaczyć najciekawsze pojedynki z Mistrzostw.

Na naszej stronie dostępna jest również galeria zdjęć z zawodów.