P o l s k i   Z w i ą z e k

b i l a r d o w y

MISTRZOSTWA POLSKI UKS

Mistrzostwa Polski UKS 2023

Po raz pierwszy miasto Gdańsk będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych a po raz czwarty klub Arkadia Tczew będzie organizatorem tej imprezy

W dniach 9-11 października 2023 zapraszamy do Hotelu Galion w Gdańsku, który jest Centralnym Ośrodkiem Sportu Akademickiego. Znajduje się on nad samym morzem, w otoczeniu cumujących jachtów oraz leśnych ścieżek spacerowych. Turniej będzie rozgrywany w znajdującej się obok białej hali sportowej.

Oprócz trzech dni rywalizacji na uczestników będzie czekało kilka atrakcji. Oprócz niespotykanej formy otwarcia Mistrzostw, zaprosimy Was na wycieczkę po gdańskiej Starówce z przewodnikiem a także do zwiedzenia przyległej do hotelu mariny. Opiekunowie zaś będą mogli skorzystać ze strefy SPA w hotelu oraz spotkać się na wieczorku trenerskim.


Pojedynki podczas Mistrzostw rozgrywane będą na 10 stołach bilardowych w pięknej hali sportowej, dającej pełen komfort zarówno dla zawodników jak i obserwujących kibiców. Wydzielona zostanie też strefa kawowa dla rodziców, trenerów i opiekunów, natomiast transmisję na żywo zobaczą kibice na antenie tvsports.pl.

Wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw zawarte są w załączonym Regulaminie. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy zdecydowane kluby o przysyłanie zgłoszeń.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Polskiego Związku Bilardowego oraz Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.