P o l s k i   Z w i ą z e k

b i l a r d o w y

MAK MARKETING JUNIOR TOUR

Mak Marketing Junior Tour - 2. turniej

Podwójne zwycięstwo UKS Fair Play Jaworzno

Pełnym sukcesem ekipy z Jaworzna zakończył się drugi w tym roku ogólnopolski turniej juniorów Mak Marketing Junior Tour. Zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt złote medale wywalczyli bilardziści Fair Play.

W grupie chłopców zagrało 94 zawodników, a najlepszym okazał się Dominik Regieli, który w finale pokonał 4:3 Michała Niećko z Akademii Bilardowej Reda. Podium uzupełnili dwaj wychowankowie Nosanu Kielce: Michał Wiech i Jakub Hajduk.

Dziewcząt rywalizowało 40 a na najcenniejszy puchar i medal powędrował do Julii Cabała. Srebro wywalczyła Kinga Okopień z UKS Miłek Wiślica, a brązowe medale Gabriela Gomułka z UKS Bila Zduny oraz Magdalena Bierzgalska z KS Duet Tomaszów Mazowiecki.

Turniejem kierował zespół w składzie Dariusz Kobacki, Adam Gajda, Bogusław Bereżny i Jakub Wojciechowski.Tradycyjnie dziękujemy gospodarzowi imprezy, klubowi Frame w Łodzi.

Podczas otwarcia zawodów prezes PZBil i trener kadry narodowej juniorów ogłosili skład reprezentacji narodowej na juniorskie mistrzostwa Europy. Wszystkim nominowanym gratulujemy.

- Junior Tour 2024 - 2. turniej - wyniki