TURNIEJE SANKCJONOWANE PZBil

Strefa Open 2024

Urodzinowy turniej STREFA OPEN z nowym rekordem frekwencji!

177 zawodników na starcie jednodniowego turnieju połączonego z obchodami drugich urodzin łódzkiego klubu na pewno robi wrażenie. Rozpoczęte z lekkim opóźnieniem zawody zwyciężył Wojtek Szewczyk, nie przegrywając żadnego z pośród swoich 10 pojedynków. W finale pokonał swojego kolegę z kadry Sebastiana Batkowskiego stosunkiem 6 do 2. Miejsca na podium uzupełnili Daniel Macioł i Sambor Stachowiak. Daleko, bo do 5 miejsca, zaszli Adaś Kiernicki, Piotr Ostrowski, Michał Turkowski i mogący sprawić ogromną sensację, przegrywając z Mistrzem Świata, Kamil Zięba.

W rozgrywanym równolegle turnieju pocieszenia zwyciężył Dominik Regieli, pokonując w finale Karola Łupińskiego 5:4. Trzecie miejsca wywalczyli Andrzej Baliś i zawodnik gospodarzy Tomasz Malinowski.

Urodzinowy charakter zawodów podkreśliła MAJKA swoim pięknym wokalem a zawodnicy oglądający mecze finałowe mieli możliwość skosztować 20-kilowego tortu. Gorące brawa otrzymały wszystkie osoby wyróżnione za wkład pracy w życie Klubu.

Podziękowania dla Mai Kowalik i Łukasza Kowalskiego za sprawne poprowadzenie Turnieju. Dla cukierni Miś, firmy Pepsi i Hotelu Oliwskiego za przysmaki i ufundowanie dodatkowych nagród. Dla Michała Lichodziejewskiego oraz Kimmo i Sakariego z Finlandii za przygotowanie stołów bilardowych.