Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

W Kielcach bez niespodzianek. Dwa złota dla Marcina Kubalskiego.

Bilardzista Konsalnetu Warszawa - Marcin Kubalski - bezdyskusyjnie został najlepszym zawodnikiem krajowych mistrzostw w 8-bil i 9-bil. Marcin od kilku lat siega po najwyższe krajowe trofea, również i tym razem nie było inaczej.

W każdej z odmian wzięło udział 10 zawodników za Krakowa, Rzeszowa, Kielc i Warszawy. Gwiazdą mistrzostw obok Kubalskiego został zaledwie 14-letni zawodnik UKS 317 Kraków - Filip Gałązka, który dwukrotnie przegrywał dopiero w finale, prezentując bardzo dobry bilard. Na najniższym stopniu podium zarówno w "ósemkę" jak i "dziewiątkę" znaleźli się Anatol Kokoszka (Rzeszów) oraz Patryk Gargas (Smoki Kraków).

Podczas ceremonii wręczenia nagród przekazano również puchar dla zwycięzcy Rankingu Polski 2010. Najlepszym zawodnikiem w tym sezonie został Filip Gałązka, który w sześciu turniejach aż pięcioktotnie zdobywał srebrny medal.

Z zawodów przeprowadzona została relacja wyniki on-line. Pełne tabele turniejowe można zobaczyć na oficjalnej stronie Grand Prix ON 2010.

Juz niebawe na stronie TVsports.pl bedzie można zobaczyć najciekawsze spotkania turnieju. Już teraz serdecznie zapraszamy.