Puchar Europy Euro Tour - Portugal Open 2010

Karol Skowerski brązowym medalistą Pucharu Europy Euro-Tour rozegranego w Portugalii

Największy swój sukces w startach  w zawodach Pucharu Europy odnotował zawodnik NOSANU Kielce Karol Skowerski. W rozegranych w Portugalli zawodach dotarł aż do półfinału zdobywając brązowy medal. Po wygraniu sześciu kolejnych spotkań uległ dopiero w półfinale z późniejszym zwycięzca zawodów zawodnikiem z Anglii Chrisem Mellingiem 1-9.
Cieszy, że po kilkumiesięcznej przerwie znów zawodnik z Polski stanął na podium najważniejszych zawodów rankingowych w Europie. Dobrze spisał się również kolega klubowy Karola Radek Babica, który zajął wysokie 9 miejsce. Na 65 pozycji zawody zakończył trzeci z naszych reprezentantów Mariusz Skoneczny (Duet Lipiński dachy Tomaszów Maz.) .
Ostatnie tegoroczne zawody Pucharu Europy odbędą się w Hiszpanii w dniach 2-5 grudnia.