Puchar Europy Euro Tour - Hiszpania

Dobry występ Babicy i Skowerskiego.

Na wysokiej dziewiątej pozycji zakończyli udział w ostatnich tegorocznych zawodach z cyklu Pucharu Europy Euro Tour Radosław Babica i Karol Skowerski. Zawodnicy NOSANU Kielce w walce o ćwierćfinał musieli uznać wyższość kolejno Nicka van-den Berga i Christiana Reimeringa.
Zwycięzcą turnieju rozegranego w pięknym hotelu w Costa Blanca został Darren Appleton z Wielkiej Brytanii pokonując w finale reprezentanta gospodarzy Francisco Diaz-Pizarro 8-6. Na 97 pozycji został sklasyfikowany trzeci z naszych reprezentantów Mariusz Skoneczny ( Duet Tomaszów Maz.).
Zwycięzca rankingu Europy w roku 2010 został reprezentant Karl Boyes ( Wielka Brytania) wyprzedzając o zaledwie 15 pkt. Nicka van-den Berga z Holandii. Na najniższym stopniu podium stanął kolejny zawodnik z Wielkiej Brytanii Chris Melling.
Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Polski jest Karol Skowerski, który z dorobkiem 1855 punktów zajmuje 20 miejsce. W pierwszej trzydziestce znajduje się jeszcze jedne reprezentant naszego kraju Radosław Babica sklasyfikowany na 24 pozycji. Mariusz Skoneczny zakończył rok na 49 miejscu w rankingu.