Plebiscyt ?Zawodnik Roku 2010"

Radosław Babica zwycięzcą

Złoty medalista mistrzostw Europy i zwycięzca rankingu Polski mężczyzn - Radosław Babica z Nosanu Kielce otrzymał prestiżowy tytuł „Zawodnika Roku 2010". O jego wyborze decydowało jury w skład którego wchodzili szefowie pierwszoligowych zespołów oraz partnerzy i sponsorzy PZBil.

Radek zebrał łącznie 106 punktów a jako zwycięzcę typowano go sześć razy. Drugie miejsce zajęła młodziutka koleżanka klubowa Radka, pięciokrotna mistrzyni Polski Oliwia Czupryńska, która otrzymała 84 punkty. Na najniższym stopniu podium stanął mistrz Europy juniorów Wojciech Szewczyk, który zebrał 77 punktów. Jak więc widać oprócz zwycięzcy  „starego wyjadacza" Radosława Babicy na podium tego prestiżowego plebiscytu sama młodzież. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom jak i wszystkim nominowanym.

W sobotę zakończyło się również głosowanie Internautów. Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce), która wyprzedziła Mieszka Fortuńskiego (DSB Zagłębie Baribal Lubin).

Get the Flash Player to see this player.

var s1 = new SWFObject("media_player/mediaplayer.swf","playlist","320","240","7"); s1.addParam("allowfullscreen","false"); s1.addVariable("file","http://72.54.24.59/video/zawodnik_roku_2010.flv"); s1.addVariable("displayheight","400"); s1.addVariable("backcolor","0x000000"); s1.addVariable("frontcolor","0xEAEAEA"); s1.addVariable("lightcolor","0xFF0000"); s1.addVariable("width","320"); s1.addVariable("height","240"); s1.addVariable("autostart","false"); s1.addVariable("repeat","false"); s1.write("player1");