Mistrzostwa Europy w Pool Bilard na Euro Sport 2

Nick Van Den Berg ( Holandia) oraz Jasmin Ouschan (Austria) ze złotymi medalami odmiany 9 bil.

Holender Nick van den Berg zdobył swój drugi złoty medal w finałach mistrzostw Europy w Pool Bilard. W finale pokonał on M. Hee z Austrii 11-3. Na najniższym stopniu podium stanęli H. See oraz F.Sanchez. W kategorii kobiet zwyciężyła J. Ouschann z Autrii pokonując w finale swa rodaczkę. G. Hofstatter. Brązowe medale dla . L. Kjorsvik i A. Nechaeva.

O godzinie 14.45 na stacji Euro Sport 2 pierwszy pojedynek . Kolejny o godzinie 17.00 Mecz finałowy mistrzostw Europy rozpocznie się o godzinie 20.00. Komentuje Krzysztof Gastman.
Dzisiaj o godzinie 14.45 rozpocznie się transmisja live z pierwszego pojedynku półfinałowego Mistrzostw Europy w Pool Bilard 9 bil. Zagra w nim dwóch zawodników z Holandii : Huidji See oraz pogromca Mariusza Skonecznego z meczu ćwierćfinałowego Nick Van-der Berg . Kolejny pojedynek półfinałowy rozpocznie się o godzinie 17.00. Jego skład jest chyba największą dotychczasową niespodzianką mistrzostw. Zagrają w nim zaledwie osiemnastoletni  reprezentant Austrii Mario He oraz o rok starszy zawodnik Hiszpanii Francisco Sanchez Ruiz. Zwycięzcy obu spotkań zmierza się w wielkim finale o godzinie 20.00. Wszystkie spotkania komentować będzie znany wszytskim sypmatykom bilarda, dwukrotny mistrz Polski w bilard Krzysztof Gastman. Serdecznie zapaszmy wszystkich sympatyków bilarda.