AMATORZY

II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amatorów w Bilard 9 bil - Łódź 2024

Wiktor Kaczmarek ( SOKÓŁ Brody ) Międzynarodowym Mistrzem Polski Amatorów w 9 bil !!!

Po raz drugi w klubie STREFA w Łodzi rozegrano finałowe zawody Międzynarodowych Mistrzostw Polski Amatorów w Bilard 9 bil. Na starcie stanęło blisko 180 zawodniczek i zawodników z kilku państwa. Najlepszym okazał się junior z klubu SOKÓŁ Brody Wiktor Kaczmarek., W finale ten zaledwie 13-letni zawodnik pokonał Adama Wilka z Frame Łodź 5-1. Brązowe medale wywalczyli Kamil Zięba ( Brubeck Frame Łódź ) oraz Karol Zielenkiewicz ( LP Sokółka). Tuż za podium uplasowali się Łukasz Mokrzycki, Krzyszotof Moskal, Grzegorz Lasota, Igor Ziewiec.

Zwycięzca w nagrodę otrzymał kij bilardowy PERI oraz czeka na 4.500 zł, srebrny medalista wrócił do domu bogatszy o 2.500 zł. Łączna pula nagród w zawodach wyniosła ponad 17.000 zł.

Serdecznie gratulujemy najlepszym i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach. Duże podziękowania za sprawne przeprowadzenie turnieju należą się ekipie sędziowskiej oraz TVsports.pl oraz klubowi STREFA w Łodzi. Kolejne duże zmagania dla amatorów w listopadzie – finały PERI Mistrzostwa Polski Amatorów w Bilard. A już wkrótce niespodzianka .... KONKURS dla organizatorów turniejów eliminacyjnych PERI mistrzostw Polski amatorów !!!

Zdjęcia, materiały, video, retransmisja spotkań, Wszystko na stronach facebooka: